Vrácení a reklamace zboží

1. VRÁCENÍ ZBOŽÍ

 NEJSTE SE ZBOŽÍM SPOKOJENI? Zboží můžete bez udání důvodu do 14 dnů od doručení vrátit.

 

Zboží musí být vráceno nepoužité, v originálním obale. V opačném případě můžeme požadovat náhradu vzniklé škody. Schovejte si doklad o vrácení zboží (např. podací lístek), dokud Vám nepotvrdíme, že nám zboží přišlo zpět.

Budeme rádi, když nám na e-mail svatebnimalickosti@post.cz napíšete, že zboží vracíte - ať víme, že ho máme očekávat. Proces vrácení se tak urychlí.

Zaplacenou částku za vrácené zboží, včetně náhrady nejlevnějšího způsobu doručení zboží k Vám, zašleme na vámi uvedený účet neprodleně poté, co nám dorazí vrácené zboží (nejpozději v zákonné lhůtě 14 dnů).

Dovolujeme si Vás upozornit, že v případě odstoupení od kupní smlouvy v zákonné lhůtě 14 dnů, náklady na zaslání vraceného zboží je povinen uhradit spotřebitel na vlastní náklady.

 

2. REKLAMACE

 

Vyskytl se se zbožím problém? V tom případě nás kontaktujte ne e-mail: svatebnimalickosti@post.cz

REKLAMACI JE VŽDY NUTNÉ ŘEŠIT PÍSEMNĚ, resp. elektronickou poštou (e-mailem).

 
Zboží odešlete na adresu: 

Mgr. Jaroslava Svobodová

Stinná 139/7, Třebíč 67401

Adresa pouze pro zasílání vráceného/reklamovaného zboží, nejedná se o prodejnu ani výdejní místo!

 

Poté, co k nám zboží dorazí, potvrdíme Vám jeho převzetí a předáme záručnímu servisu k posouzení. S vyrozuměním o výsledku reklamace se vám ozveme v zákonné lhůtě 30 dní, a to e-mailem nebo telefonicky.

Bude-li reklamace oprávněná, bude Vám zboží vyměněno, opraveno, případně vám bude vrácena částka za zboží včetně poštovného (v případě, že vracíte celou objednávku) a náhrada nákladů na zaslání reklamovaného zboží (uchovejte si proto podací lístek, na základě kterého Vám bude částka proplacena). 

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení