Novinka

na prskavky

90 Kč
Skladem
Kategorie: tiskoviny PDF

NECH LÁSKU ZAJISKŘIT

 

Prskavky má většina z nás spojeny především s vánočním a silvestrovským obdobím, kdy skvěle dotváří celkovou slavnostní atmosféru. Dříve byly velmi oblíbené ty, které bylo možné zavěsit na vánoční stromeček  a mnozí na ně dodnes nedají dopustit.

Po zapálení totiž prskavky vytváří zajímavé světelné efekty coby žlutavé přeskakující jiskřičky. To je způsobeno tím, že na prskavce jsou umístěny drobné částečky kovu, které při zapálení postupně odpadávají a odskakují.

Prskavky se ale nepoužívají pouze u příležitosti svátků na sklonku roku, tuto zábavnou pyrotechniku je totiž možné využít i při nejrůznějších oslavách, v posledních letech jsou prskavky populární také na svatbách.

 

Není divu, že obliba využití prskavek na svatbách je na vzestupu. Dokážou totiž jednoduše ale spolehlivě podtrhnout kouzlo okamžiku, prohloubit slavnostní atmosféru a jsou zajímavým zpestřením svatebního dne. Pro tyto účely jsou k sehnání i přímo tzv. svatební prskavky, které jsou oproti těm klasickým delší a zároveň také déle hoří. A existují dokonce takové, které mají tvar srdce! V závislosti na použitém kovu mohou být výsledné jiskřičky žlutavé, stříbrné, bílé nebo oranžové.

V každém případě nezapomeňte na svatebního fotografa, protože prskavky dokážou vdechnout výsledným fotografiím neopakovatelný vzhled a jedinečnost. Obzvláště efektní fotky však vzniknout pochopitelně až po setmění.

zdroj    www.svatebniasistentka.cz/prskavky-na-svatbu 

 KARTIČKY PO ZAPLACENÍ A DOMLUVĚ OBDRŽÍTE NA EMAIL V PDF ( kontaktujte mě na fb a vytvořím design přímo pro Vás)!

A4 obsahuje 9 kartiček.

Uvedená cena je za A4 (tisk je na Vás).

 

PROSÍM NEŠIŘTE.

 

INSPIRACE

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení